Лікарі-кардіологи інтервенційні, педіатри, кардіологи, анестезіологи, хірурги, кардіохірурги, лікарі ультразвукової діагностики, нейрохірурги, лікарі лікувальної фізкультури, лікарі медицини невідкладних станів, радіологи, судинні хірурги, лікарі-генетики, дитячі кардіологи, дитячі кардіоревматологи, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, терапевти, рентгенологи, ревматологи, лікарі клінічної лабораторної діагностики, лікарі загальної практики-сімейної медицини.
Підтримка Європейської референсної мережі для рідкісних респіраторних захворювань (ERN-LUNG) є надзвичайно вагомим внеском у конференцію «Лікування легеневої гіпертензії в Україні та за кордоном: досвід лікарів і пацієнтів». Це схвалення свідчить про високий рівень події та підтверджує її актуальність і якість для міжнародної спільноти. ERN-LUNG об’єднує провідних експертів у галузі рідкісних захворювань легень, і їхня участь підвищує імідж та рейтинг конференції, надаючи їй статус заходу європейського рівня.
Ця підтримка також підкреслює важливість обговорення проблематики легеневої гіпертензії та сприяє поширенню сучасних знань і досвіду, відомих у міжнародній практиці, в Україні. Залучення відомих фахівців, таких як професор Марк Амбер , дозволяє обмінятися найкращими світовими практиками та сприяє поглибленню співпраці між українськими та європейськими медичними спільнотами.
Президент Європейського респіраторного товариства (2021/2022)
Доктор медичних наук, професор респіраторної медицини та декан медичного факультету Університету Université Paris-Saclay Faculty of Medicine in Le Kremlin-Bicêtre, директор Французького референтного центру легеневої гіпертензії, віце-координатор Європейської референтної мережі з рідкісних та малопоширених респіраторних захворювань (ERN-LUNG)
Щоб отримати відповіді на свої запитання експертам
Безлімітний перегляд запису протягом 20 днів
Сертифікат БПР
Можливість отримати одразу декілька поглядів провідних експертів на свої практичні запитання
ще один плюс до підтвердження безперервного професійного розвтику як лікаря
це впевненість у своїх силах допомогти пацієнтам повернутись до нормального життя
Пацієнтка з легеневою гіпертензією, керівник БФ «Сестри Даліли», ГО «Асоціація рідкісного захворювання України – легенева гіпертензія» та співорганізаторка Української респіраторної коаліції (URC).
Вона є засновницею та головою Асоціації легеневої гіпертензії України PHURDA, яка
цьогоріч відзначає своє 10-річчя. Оксана активно підтримує пацієнтів з рідкісними
респіраторними захворюваннями, організовує програми психологічної та соціальної допомоги, співпрацює з медичними фахівцями для покращення якості життя пацієнтів та розвитку сучасних методів лікування. Вона є членом робочої групи з питань легеневої гіпертензії при Міністерстві охорони здоров’я України, де бере участь у розробці політик, спрямованих на покращення умов лікування пацієнтів. Як амбасадорка програми European Patient Ambassador Programme (EPAP), Оксана сприяє підвищенню обізнаності серед пацієнтів та медичних фахівців в Україні та за її межами, підтримуючи розвиток освітніх та інформаційних ресурсів. Її діяльність охоплює активну участь на міжнародній арені,
зокрема на таких заходах, як конференції PHA, PHA Europe, ERS Congress, GAAPP та
інших, де вона презентує досвід українських пацієнтів і залучає міжнародну підтримку
для боротьби з легеневою гіпертензією. Це має особливе значення в умовах війни в
Україні, коли особлива увага приділяється потребам пацієнтів та медичних установ.
Керівник вроджених катетерних втручань і фахівць з усіх форм вроджених катетерних втручань від народження до старості.
З 2003 по 2012 рік доктор Річенс був консультантом із вроджених вад серця та
катетерного втручання в Глазго. Він також був клінічною ланкою служби та директором
програми навчання педіатричної кардіології в Шотландії. У жовтні 2012 року приєднався до NHS Foundation Trust як консультант з хвороб вроджених вад серця.
Основні досягнення:
- Керівник національної робочої групи спеціального консультативного комітету з дитячої кардіології.
- Заступник голови клінічної референтної групи з вродженої кардіології.
Доктор медичних наук Університету Теннессі, кардіоторакальний хірург. Засновник і керівник у Global Cardiac Alliance, старший кардіохірург в напрямку дитячих та вроджених вад серця.
До сфери його інтересів належать:
- Розробка реєстрів та баз даних для дитячої кардіохірургії в країнах, що розвиваються
- Розробка сумісних каналів для педіатричних застосувань
- Розробка міжнародних програм педіатричної кардіологічної служби
- Швидке відновлення після педіатричної кардіохірургії
- Процедура Росса для педіатричних пацієнтів
- Легенева гіпертензія внаслідок вродженої вади серця
- Глобальний тягар дитячих серцевих захворювань
Завідувач відділення інтервенційної кардіології ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМНУ», доцент кафедри терапії, кардіології та нефрології ННІПО ХНМУ, канд.мед.наук, інтервенційний кардіолог
Лікар-кардіохірург. Доктор медичних наук (2011), професор (2014).
Державна премія України у галузі н. і т. (2000). Закінчив Львівський медичний університет (1978), де відтоді й працює. Від 2012 – професор кафедри хірургії № 2. Вивчає питання хірургічного лікування гострої тромбоемболії легеневої артерії та
хронічні тромбоемболічні легеневі гіпертензії. Вперше в Україні впровадив у практику клапанозберігальні операції при гострій розшаровувальній аневризмі аорти типу А, реконструктивні операції на мітральному клапані, т. зв. безкровні операції на відкритому серці.
● Участь у залі (м. Львів, готель "Дністер")● Сертифікат 5 балів● Запис 20 днів
БЕЗКОШТОВНО
● Участь ONLINE● Сертифікат 5 балів● Запис 20 днів
БЕЗКОШТОВНО